Parkavimo sistemos

 • Parkavimo sistema M-TECH CP4S tikslumas +-5cm, veikimo spindulys nuo 3,0m tiesioginių kliučių iki 0,30cm šoninių, su spalviniu-garsiniu ekranu ir 4 jutikliais.  Komplekte: 4 vnt. sidabro spalvos jutikliai- LENGVAI KEIČIAMI, NEIŠARDANT VISŲ KOMPONENTŲ; Spalvinis monitorius su pypsėjimo funkcija; Valdymo blokelis; Kabeliai; Grąžtas; Surinkimo instrukcija.

  31,99 €

  Parkavimo sistema M-TECH CP4S tikslumas +-5cm, veikimo spindulys nuo 3,0m tiesioginių kliučių iki 0,30cm šoninių, su spalviniu-garsiniu ekranu ir 4 jutikliais.  Komplekte: 4 vnt. sidabro spalvos jutikliai- LENGVAI KEIČIAMI, NEIŠARDANT VISŲ KOMPONENTŲ; Spalvinis monitorius su pypsėjimo funkcija; Valdymo blokelis; Kabeliai; Grąžtas; Surinkimo instrukcija.

  31,99 €
 • Parkavimo sistema M-TECH CP4B tikslumas +-5cm, veikimo spindulys nuo 3,0m tiesioginių kliučių iki 0,30cm šoninių, su spalviniu-garsiniu ekranu ir 4 jutikliais.  Komplekte: 4 vnt. JUODOS spalvos jutikliai- LENGVAI KEIČIAMI, NEIŠARDANT VISŲ KOMPONENTŲ; Spalvinis monitorius su pypsėjimo funkcija; Valdymo blokelis; Kabeliai; Grąžtas; Surinkimo instrukcija.

  31,99 €

  Parkavimo sistema M-TECH CP4B tikslumas +-5cm, veikimo spindulys nuo 3,0m tiesioginių kliučių iki 0,30cm šoninių, su spalviniu-garsiniu ekranu ir 4 jutikliais.  Komplekte: 4 vnt. JUODOS spalvos jutikliai- LENGVAI KEIČIAMI, NEIŠARDANT VISŲ KOMPONENTŲ; Spalvinis monitorius su pypsėjimo funkcija; Valdymo blokelis; Kabeliai; Grąžtas; Surinkimo instrukcija.

  31,99 €
 • Parkavimo sistema M-TECH CP4S tikslumas +-5cm, veikimo spindulys nuo 3,0m tiesioginių kliučių iki 0,30cm šoninių, su spalviniu-garsiniu ekranu ir 4 jutikliais.  Komplekte: 4 vnt. sidabro spalvos jutikliai; Spalvinis monitorius su pypsėjimo funkcija; Valdymo blokelis; Kabeliai; Grąžtas; Surinkimo instrukcija.

  29,99 €

  Parkavimo sistema M-TECH CP4S tikslumas +-5cm, veikimo spindulys nuo 3,0m tiesioginių kliučių iki 0,30cm šoninių, su spalviniu-garsiniu ekranu ir 4 jutikliais.  Komplekte: 4 vnt. sidabro spalvos jutikliai; Spalvinis monitorius su pypsėjimo funkcija; Valdymo blokelis; Kabeliai; Grąžtas; Surinkimo instrukcija.

  29,99 €